Algemeen > Over de vereniging > Bestuursgeschiedenis

Bestuursgeschiedenis

Oprichtingsbestuur:

Voorzitter: Peter Meuleman
Vice-voorzitter: Thomas van Luijtelaar
Secretaris: Justus Kox
Penningmeester: Arnoud de Vrij
Activiteitenfunctionaris: Teun Melis
PR-functionaris: Mark Bouman


25 oktober 2000, ALV 1

25 oktober 2000 – 16 mei 2001
Voorzitter: Thomas van Luijtelaar
Secretaris: Justus Kox
Penningmeester: Arnoud de Vrij
Activiteitenfunctionaris: Teun Melis
PR-functionaris: Mark Bouman
Algemeen bestuurslid: Peter Meuleman


16 mei 2001, ALV 2

16 mei 2001 – 29 oktober 2001
Voorzitter: Thomas van Luijtelaar
Vice-voorzitter: Peter Meuleman
Secretaris: Jan van de Vooren
Penningmeester: Arnoud de Vrij
Activiteitenfunctionaris: Arjan Verhoeven
PR-functionaris: Justus Kox


29 oktober 2001, ALV 3

29 oktober 2001 – 5 juni 2002
Voorzitter: Thomas van Luijtelaar
Vice-voorzitter: Peter Meuleman
Secretaris: Jan van de Vooren
Penningmeester: Arnoud de Vrij
Activiteitenfunctionaris: Arjan Verhoeven
PR-functionaris: Justus Kox


5 juni 2002, ALV 4

5 juni 2002 – 23 oktober 2002
Voorzitter: Jan van de Vooren
Penningmeester: Jasper Schramade
Activiteitenfunctionaris: Ralph Ruyters
PR-functionaris: Peter Luijten
Competition Manager: Justus Kox


23 Oktober 2002, ALV 5

23 oktober 2002 – 29 mei 2003
Voorzitter: Jan van de Vooren
Secretaris: Dennis van der Horst
Penningmeester: Jasper Schramade
Activiteitenfunctionaris: Ralph Ruyters
PR-functionaris: Peter Luijten
Competition Manager: Johan van Arkel
Accomodatie Manager: Daan Baks


29 mei 2003, ALV 6

29 mei 2003 – 5 november 2003
Voorzitter: Johan van Arkel
Secretaris: Marieke van Sambeeck
Penningmeester: Jasper Schramade
Activiteitenfunctionaris: Dennis Mallant
PR-functionaris: Daan Baks
Competition Manager: Stefan van de Ruit


5 november 2003, ALV 7

5 november 2003 – 19 mei 2004
Voorzitter: Johan van Arkel
Secretaris: Marieke van Sambeeck
Penningmeester: Jasper Schramade
Activiteitenfunctionaris: Dennis Mallant
PR-functionaris: Daan Baks
Competition Manager: Stefan van de Ruit


19 mei 2004, ALV 8

19 mei 2004 – 1 december 2004
Voorzitter: Johan van Arkel
Secretaris: Rudi Neijenhuis
Penningmeester: Joost van Boekel
Activiteitenfunctionaris: Menno de Pater
PR-functionaris: Dennis Mallant
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Stefan van de Ruit
Competition Manager Zondag: Tim Montrée

1 december 2004, ALV 9

1 december 2004 – 22 juni 2005
Voorzitter: Ruud Coenen
Secretaris: Rudi Neijenhuis
Penningmeester: Joost van Boekel
Activiteitenfunctionaris: Paul Ludena Delgado (tot 17/04/05)
PR-functionaris: Martijn van Bockel
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Menno de Pater
Competition Manager Zondag: Tim Montrée


22 juni 2005, ALV 10

22 juni 2005 – 7 december 2005
Voorzitter: Ruud Coenen
Secretaris: Rudi Neijenhuis
Penningmeester: Joost van Boekel
Activiteitenfunctionaris: Marjolein Mens
PR-functionaris: Freek Jansen
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Dirk Vriend
Competition Manager Zondag: Tim Montrée


7 december 2005, ALV 11

7 december 2005 – 7 juni 2006
Voorzitter: Rudi Neijenhuis
Secretaris: Martijn Tissink
Penningmeester: Alex Dierckxsens
Activiteitenfunctionaris: Marjolein Mens
PR-functionaris: Freek Jansen
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Dirk Vriend
Competition Manager Zondag: Fabian Wolswijk


7 juni 2006, ALV 12

7 juni 2006 – 17 januari 2007
Voorzitter: Rudi Neijenhuis
Secretaris: Martijn Tissink
Penningmeester: Alex Dierckxsens
Activiteitenfunctionaris: Roderik Robeer
PR-functionaris: Marielle Aerts
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Roald Berkers
Competition Manager Zondag: Fabian Wolswijk


17 januari 2007, ALV 13

17 januari 2007 - 28 maart 2007
Voorzitter: Marielle Aerts
Secretaris: Renee van Woerden
Penningmeester: Mark Somers
Activiteitenfunctionaris: Roderik Robeer
PR-functionaris: Mathilde Muis
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Roald Berkers
Competition Manager Zondag: Pascal Dreesen


28 maart 2007, ALV 14

28 maart 2007 - 19 juni 2007
Voorzitter: Marielle Aerts
Secretaris: Renee van Woerden
Penningmeester: Mark Somers
Activiteitenfunctionaris: Hans Keller
PR-functionaris: Mathilde Muis
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Roald Berkers
Competition Manager Zondag: Pascal Dreesen

19 juni 2007, ALV 15

19 juni 2007 - 19 december 2007
Voorzitter: Marielle Aerts
Secretaris: Hans Keller
Penningmeester: Henri Grolleman
Activiteitenfunctionaris: Remko Wildervanck
PR-functionaris: Mathilde Muis
Competition Manager Zaterdag/Zaal: Roald Berkers
Competition Manager Zondag: Pascal Dreesen

19 december 2007, ALV 16

19 december 2007 - 10 juni
Voorzitter: Hans Keller
Secretaris: Ilse Wagenvoord
Penningmeester: Henri Grolleman
Activiteitenfunctionaris: Remko Wildervanck
PR-functionaris: Robert Bartels
Competition Manager Zaterdag: Tobias van de Lest
Competition Manager Zondag/Dames: Wouter Kaastra
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

10 juni 2008, ALV 17

10 juni 2008 - 27 augustus
Voorzitter: Hans Keller
Secretaris: Ilse Wagenvoord
Penningmeester: Lawrence van den Molengraft
Activiteitenfunctionaris: Pedro van Helden
PR-functionaris: Robert Bartels
Competition Manager Zaterdag: Tobias van de Lest
Competition Manager Zondag/Dames: Wouter Kaastra
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

27 augustus 2008

27 augustus 2008 - 2 januari 2009
Voorzitter: Hans Keller
Secretaris: Ilse Wagenvoord
Penningmeester: Lawrence van den Molengraft
Activiteitenfunctionaris/PR-functionaris: Pedro van Helden
Competition Manager Zaterdag: Robert Bartels
Competition Manager Zondag/Dames: Wouter Kaastra
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

2 januari 2009, ALV 18

2 januari 2009 - 23 juni:
Voorzitter: Lawrence van den Molengraft
Secretaris: Nikki van Eldijk
Penningmeester: Suzanne ter Weele
Activiteitenfunctionaris/ PR-functionaris : Pedro van Helden
Competition Manager Zaterdag: Simon Heerings
Competition Manager Zondag/Dames: Stefan Ammerlaan
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen


ALV 19, 23 juni 2009 - ALV 20, 1 februari 2010

Voorzitter: Lawrence van den Molengraft
Secretaris: Nikki van Eldijk
Penningmeester: Suzanne ter Weele
Activiteitenfunctionaris/ PR-functionaris: Janneke Hanegraaf
Competition Manager Zaterdag: Simon Heerings
Competition Manager Zondag/Dames: Stefan Ammerlaan
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen


1 februari 2010, ALV 20 - 15 juli 2010, ALV 21

Voorzitter: Nikki van Eldijk
Secretaris/PR-functionaris: Bram Drijvers
Penningmeester: Tim van Lith
Activiteitenfunctionaris: Tony van Noye
Competition Manager Zaterdag: Niels Jansen
Competition Manager Zondag/Dames: Peter Snel
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen


15 juli 2010, ALV 21 - 5 april 2011, ALV 22

Voorzitter: Tim van Lith
Secretaris/PR-functionaris: Bram Drijvers
Penningmeester: Michiel van Gils
Activiteitenfunctionaris:
Competition Manager Zaterdag: Niels Jansen
Competition Manager Zondag/Dames: Tony van Noye
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

5 april 2011, ALV 22 - 22 september 2011, ALV 23

Voorzitter: Tim van Lith
Secretaris: Marieke Mulder
Penningmeester: Maartje de Ronde
Activiteitenfunctionaris:
Competition Manager Zaterdag: Niels Jansen
Competition Manager Zondag/Dames: Tony van Noye
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

22 september 2011, ALV 23 - 22 december 2011, ALV 24

Voorzitter: Ilse Wagenvoord
Secretaris: Marieke Mulder
Penningmeester: Maartje de Ronde
Activiteitenfunctionaris & PR functionaris: Nikola Nakov
Competition Manager Zaterdag: Niels Jansen
Competition Manager Zondag/Dames: Tony Sariowan
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

22 december 2011, ALV 24 - 27 februari 2012, ALV 25

Voorzitter: Ilse Wagenvoord
Secretaris: Marieke Mulder
Penningmeester: Lucas Lemmens
Activiteitenfunctionaris & PR functionaris: Arielle Kluitenberg
Competition Manager Veld: Niels Jansen
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

27 februari 2012, ALV 25 - 11 april 2012

Voorzitter: Jan Rademakers
Penningmeester & Vice voorzitter: Lucas Lemmens
Activiteitenfunctionaris & PR functionaris: Arielle Kluitenberg
Competition Manager Veld: Maarten van Grinsven
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen


11 april 2012, ALV 26 - 15 oktober 2012

Voorzitter: Jan Rademakers
Secretaris: Thomas Ennik
Penningmeester & Vice voorzitter: Lucas Lemmens
Activiteitenfunctionaris: Arielle Kluitenberg
PR functionaris: Kyra Rikhof
Competition Manager Veld: Maarten van Grinsven
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

15 oktober 2012, ALV 27 - 18 maart 2013

Voorzitter: Jan Rademakers
Secretaris & Vice voorzitter: Thomas Ennik
Penningmeester: Jasper Lodder
Activiteitenfunctionaris: Arielle Kluitenberg
PR functionaris: Kyra Rikhof
Competition Manager Veld: Jan Jaap Rasenberg
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

18 maart 2013, ALV 29 - 1 Juli 2013

Voorzitter: Stefan van de Ruit
Secretaris & Vice voorzitter: Judith Nelissen
Penningmeester: Max Schoettler
Activiteitenfunctionaris: Anke te Boekhorst
PR functionaris: Ellen van Donzel
Competition Manager Veld: Jan Jaap Rasenberg
Competition Manager Zaal: Pascal Dreesen

1 Juli 2013, ALV 30 - 5 februari 2014

Voorzitter: Hans Warmoeskerken
Secretaris & Vice voorzitter: E. Wirken
Penningmeester: Max Schoettler
Activiteitenfunctionaris: Mick van Grinsven

5 februari 2014, ALV 31 - 14 augustus 2014

Voorzitter: Hans Warmoeskerken
Secretaris & Vice voorzitter: E. Wirken
Penningmeester: Max Schoettler
Activiteitenfunctionaris: Mick van Grinsven
Competition Manager Veld: Reinier Borghart

14 augustus 2014, ALV 32 - 20 januari 2015, ALV 33

Voorzitter: Mark Grotenhuis
Secretaris & Vice voorzitter: Dirk Parren
Penningmeester: Max Schoettler
Competition Manager Veld: Joost van Beijsterveldt
Competition Manager Zaal: Ernst Wirken

20 januari 2015, ALV 33 - 16 september 2015, ALV 34
Voorzitter: Mark Grotenhuis
Secretaris & Vice voorzitter: Dirk Parren
Penningmeester: Sjors Reutelingsperger
Activiteitenfunctionaris: Jim Peeten
Competition Manager Veld: Joost van Beijsterveldt
Competition Manager Zaal: Ernst Wirken

16 september 2015, ALV 34 - 14 september 2016, ALV 36
Voorzitter: Joep Mulders
Secretaris & Vice voorzitter: Dirk Buijsman
Penningmeester: Maxim van den Akker
Activiteitenfunctionaris: Suzie Vervloed
Competition Manager Veld: Bas Heijnen
Competition Manager Zaal: Dirk Parren
PR-Functionaris: Mark Grotenhuis

14 september 2016, ALV 36 - 13 september 2017, ALV 38
Voorzitter: Jorik Maliepaard
Secretaris & Vice voorzitter: Lieke Prinsen
Penningmeester: Andong Ji
Activiteitenfunctionaris: Sasja Tijsen
Competition Manager Veld: Jurriaan Lageweg
Competition Manager Zaal: Dirk Parren

13 september 2017, ALV 38 - heden
Voorzitter: Harm-Jan Gruppen
Secretaris & Vice voorzitter: Stephanie van den Braak
Penningmeester: Andong Ji
Competition Manager Veld: Jurriaan Lageweg
Competition Manager Zaal: Laurens van den Akker
Algemeen bestuurslid : Danny Sprik

Brandpunt
Underwearman.nl

Sponsor

Tilburg University